Ferienhaus Zum Holzmichel

Viktiga bekvämligheter

  • 160 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Läge

    Ferienhaus Zum Holzmichel Thale med 3 sovrum, med plats för upp till 6 gäster, ligger inom 3 km från kända kulturplatser som Ddr Museum Thale. Den här villan med 2 badrum, som ligger cirka 10 minuters bilresa från Seilbahn Thale, erbjuder Wi-Fi och en parkering.

    Denna villa ligger en kort bit från Stiftskirche St Cyriakus, och Teufelsmauer ligger cirka 1 km bort.

    Från fönstren i Ferienhaus Zum Holzmichel erbjuds utsikt över trädgården. Villan inkluderar ett badrum med en separat toalett och en dusch. Badrummen är också utrustade med hårtorkar för din bekvämlighet.

    Här finns matplats och utomhusmatplats med köksutrustning, såsom kylskåp, ugn och glas. Den närmaste busshållplatsen är Aerztehaus, belägen 450 meter från boendet.

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00

    Rumsalternativ på Ferienhaus Zum Holzmichel Thale

    Från fönstren i Ferienhaus Zum Holzmichel erbjuds utsikt över trädgården. Villan inkluderar ett badrum med en separat toalett och en dusch. Badrummen är också utrustade med hårtorkar för din bekvämlighet.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Inreriör bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Sängar bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Rum bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Inreriör bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Inreriör bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Toaletter bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Bekvämligheter bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Bekvämligheter bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Inreriör bild Ferienhaus Zum Holzmichel Thale Inreriör bild
    Hus med 3 sovrum

    Storlek: 160 m²

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    Ferienhaus Zum Holzmichel Thales läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Ferienhaus Zum Holzmichel Thale

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Vilka välkända landmärken kan jag besöka när jag bor på Ferienhaus Zum Holzmichel?
      När du bor på Ferienhaus Zum Holzmichel, bör du inte missa Thales viktigaste landmärken, inklusive Teufelsmauer som ligger ungefär 25 minuter bort till fots.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Ferienhaus Zum Holzmichel Thale